• UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

  • 0

17 czerwca uroczyście zakończyliśmy przedszkolny rok szkolny 2015/2016. Tematem przewodnim było „Z tańcem przez świat”, gościliśmy w Afryce, Rosji, Chinach, Hiszpanii i na Dzikim Zachodzie. Po występach Pani Dyrektor podziękowała Rodzicom za pomoc w realizacji zadań przedszkola. Dzięki Rodzicom w tym roku doposażyliśmy bazę przedszkola m.in. w tablicę interaktywną, laptopa, meble do grupy IV, mamy nowy żywopłot. Rodzice pomagali przy organizacji uroczystości, czynnie brali udział w projekcie „Rodzice z pasją”, w czasie którego prezentowali ciekawe zawody, gotowali smaczne posiłki. Rodzice czytali dzieciom bajki. Dziękujemy też za udział w Rodzinnym Kolędowaniu oraz wszystkim Aktorom z Rodzicielskiego Teatru – przedstawienie „Trzewiki szczęścia” było wspaniałe.  To tylko kilka działań za wszystkie jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

To też może Cię zainteresować...