• „Żyję zdrowo na sportowo”

  • 0

Jak co roku jesienią organizujemy FESTYN RODZINNY pod nazwą „Żyję zdrowo na sportowo” w czasie którego grupy rywalizują ze sobą. Panie Renia i Marzenka przygotowały konkursy dla dzieci i Rodziców: był konkurs na najlepszy wiersz o zdrowym odżywianiu, szukaliśmy w piaskownicy zakopanych ziemniaków a także sprawdzaliśmy swój spryt i refleks w wielu konkurencjach sportowych. Było bardzo dużo śmiechu i emocji. W czasie FESTYNU rozstrzygnięty został konkurs na najsmaczniejszą potrawę z ziemniaka. Zwyciężyła naprawdę smaczna ziemniaczana sałatka.

Można było także zjeść smaczne placki ziemniaczane przygotowane przez nasze Panie kucharki oraz smaczne domowe ciasta upieczone przez Mamy, Babcie i Ciocie oraz podarowane przez Państwo Agnieszkę i Łukasza Romaniszynów – wszystkim dziękujemy z całego serca.

 

To też może Cię zainteresować...